| NicoletaNiko14 a întrebat:

Vreau sa plec cu trenul la mare cu inca 7 persoane si stam 4 nopti acolo. Vreau sa stiu si eu de cati bani am nevoie.Va rog ajutati-ma, dau funda!

2 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Depinde de unde luati trenul, depinde unde va cazati... 1000 de lei cred ca este pretul minim. Avand in vedere ca sunteti 8 persoane.

| mihai69 a răspuns:

De persoană (așa cum ți-am mai spus, că pusăși de mai multe ori întrebarea) ai nevoie cam de 50 - 100 de lei pe zi + transportul, plus o rezervă în caz de extremă urgență.