| M3ryl33 a întrebat:

Heii :*
Nu stiti cumva daca se poate circula cu trenul daca esti minor si nu esti insotit de un adult?
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Trebuie sa ai buletin si poza sau carnet de elev cu tot cu poza.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti circula, carnetul de elev vizat la zi iti este necesar daca vrei sa beneficiezi de reducerea acordata elevilor, altfel vei fi nevoita sa cumperi biletul intreg.

| Mihai11 a răspuns:

Trebuie să ai un act de identitate la tine. Buletin sau carnetul de elev.

| alexs99 a răspuns:

Poti circula cu trenul daca esti minor si nu esti insotit de un adult, dar iti trebuie un act de identitate.