| Mitsa a întrebat:

Heii` TPUkiss!
As vrea si eu un link de la Wizz Air cu zborul din Timisoara in Roma-Fiumicino doar DUS. Pentru 2 adulti si un copil. Pretul sa fie pana in 200 euro.
thx love struck

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Depinde si cand mergi... uita-te aici cand ai avion si pretul:Cu wizair am fost si eu tot din Timisoara doar ca eu am fost in Spania: http://wizzair.com/? language=RO
Dai in stanga la gaseste zboruri, setezi bilet calatorie, cati sunteti data...de unde pana unde etc.