| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani si as vrea sa imi pun aparat dentar fix, am fost la mai multe cabinete din Timisoara dar pretul depaseste 800-900 euro. Stii un cabinet unde pretul sa fie mai rezonabil? Dauu funda!

2 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei.
In orasele mari gen Timisoara, Craiova, Bucuresti sunt destul de scumpe, dar calitatea este aceeasi cu altul din alt oras.
Eu sunt din Hunedoara, mi-am pus aparat fix acum 3 luni, si am dat 1000 de lei. 10 milioane. O prietena de-a mea, si-a pus exact acelasi tip de aparat cu 3800 de euro, [si sus si jos], eu am numai sus. Bine, prietena asta e si bogata si etc. laughing Isi permite, dar faza a fost ca erau la fel.
P.S:Si ea tot in tm si-a pus.
Sper ca te-am ajutat, numai bine si succes!

| DamonsGirl a răspuns:

Eu la Muresh am fost. apai nu stiuh.~!~big grin poti incerca acolo!big grin