| Rebela007 a întrebat:

Heii!

Vreau si eu niste statusuri de prietenie, de indiferenta si despre viata.

Fundaa!:*

Răspuns Câştigător
| Babyralu99 a răspuns:

Heii. Uite aici site-uri :
http://www.bree.ro/statusuri.php
http://pedanny.blogspot.ro/2012/07/top-statusuri.html
Sper ca am fost de ajutor. :)

7 răspunsuri:
| ViolaVioletta a răspuns:

Prietenii sunt langa tine mereu, orice s-ar intampla, Iar cand acel prieten te tradeaza... simti ca nu mai ai viata!

| 4247148 a răspuns:

Настоящие сокровища в жизни – это твои друзья

| Roxxxxi a răspuns:

1.Parerile de rau acum nu mai au efecte! ...Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai odata
Nu fugii, nu te mintii, stii
Praful de pe poze va ramane in amintiri orice ar fi!
2.Sunt altfel. Tind numai spre pericol nu mi-e frica, pot sa te mint fara sa clipesc dar nu ma voi schimba doar pentru ca asa vrei
3.Te injosesc toti dar nu-ti fa probleme...esti macho ca Jonny Bravo, ala din desene
4.Profit de iluzii şi cuvinte false gen"te iubesc", comportament copilăresc, gelozie, certuri, asta e relaţie? sigur faci asta din lipsă de ocupaţie!
5.Nu mă mai trezesc cu acceaşi poftă de viaţă..De acum încolo, cine are ceva de zis, să-mi spună in faţă!
6.Cu toate că nu sunteti împreună, eşti fericită ca ţie îţi povesteşte problemele şi că mereu e gata să te asculte, şi-ţi este alături ..Mdea, doar ca un frate, dar mai bine aşa, decat să fiţi pe drumuri separate
7.Ok,am o revelatie..nu-s capabila de-o relatie! ..mai nou pare obligatie, ce era candva senzatie...

| Rebela007 explică (pentru Roxxxxi):

Mersii de statusuri happy

| Roxxxxi a răspuns (pentru Rebela007):

Cu multa placere :*

| Kamelia34 a răspuns:

Prietenul adevărat este mereu langa tine chiar daca nu-l vezi, el este cu tine in momentele grele și stie cum sa-te calmeze.