| HyenaV2 a întrebat:

Hello everybudy big grin cam care este diferenta de pret intre tren, avion si autocar intr-un tur al Europei

9 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Este destul de mare...intre avion si autocar diferenta ar fi de 200 -300 euro..la tren nu stiu.

| Skullace a răspuns:

Pai la avion se scumpeste in fiecare zi pretul autocar e putin fooooarte putin nu cred ca depaseste 50 lei sau 100lei si cu trenu nu depaseste 150lei poate chiar mai putin cat pretul pe care l-am pus eu
mai ine scrie pe net preturi avion /tren /autocar /etc...

| Mihaela1964 a răspuns:

Cel mai scump e avionul, trenul mai putin de jumatate din costul biletelor de avion, autocarul e cel mai ieftin, dar cel mai obositor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Trenul e cel mai ieftin si nu stiu cum faci turul cu avionul, vrei sa zboare la 100m?

| HyenaV2 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Vreau sa meara pe sub pamant bre

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru HyenaV2):

Si numeri cartitele?

| HyenaV2 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Si viermii mutanti

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru HyenaV2):

Ai gresit categoria