| anonim_4396 a întrebat:

Hello lume, a fost cineva in vacanta in Antalya cu escala la Istambul? M-ar interesa sa stiu cum e aeroportu din Istambul si daca este usor sa te descurci pe acolo...de asemenea cum se procedeaza cu viza si cam ce ar mai trebui sa fac cand ajung acolo.Multumesc

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca doar schimbi avionul in Istambul viza o platesti in Antalia. Ai sa te descurci nu e greu. Concediu placut

| silvia_6903 a răspuns:

Hello. eu am fost in istanbul si nu a fost mare lucru in aeroport. trebuie doar sa platesti viza(dar daca faci in instanbul doar escala, cum zicea si daniela, nu este cazul sa platesti acolo). iar cu ceva cunostinte de engleza, o sa fie simpluhappy

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Nu se mai plateste viza cei 10 dolari care se plateau in 2009.