| denysukaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Unde ati merge in vacanta Tenerife, Cipru sau Antalya? De ce?

3 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Eu as merge in Antalya, fiindca este un colt desprins dintr-un rai, este spectaculos acolo, dar si foarte interesant. Sunt multe lucruri de vizitat si descoperit...si apa este foarte limpede.

| daassh a răspuns:

Antalia si eu as alege, mi se pare o destinatie mai "exotica".

| raluftw a răspuns:

Eu as alege cipru, pentru ca este superb, nu e scump...mai putin taxiul, daca vrei sa te duci mai departe de orasul cu aeroport, dar te asigur ca e splendid