| Reny a întrebat:

Hello TPU!
Unde si cand ar fi vacanta perfecta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

In Londra sau Paris, in mai, reduceri, buticuri, soare, vintage, mmm happy :X dar daca vara ...probabil in Maldives sau in Turcia

6 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

La mare, vara. iarna-la schitongue

| Diaste a răspuns:

Oricand, intr'un loc cat mai departat de civilizatie si alaturi de cei pe care ii iubestibig grin

| ZEU93 a răspuns:

Spania,Madrid la un meci intre Real Madrid -Barcelona big grin

| Kidd a răspuns:

Bora Bora; x deci nu stiu mi se pare genial locu` ala
Ar fii perfect varaabig grinhappy

| iustii21 a răspuns:

Sigur acum,in mai, pe 25, in excursie cu clasa la Brasov, Vf Omu, IN Bucegi.e.t.csmug
Funda?smug

| Suchardine a răspuns:

Paris, Cairo, New York, Benidorm, Milano, Londra! happy Vara mi se pare cel mai ideal! tongue