| Barajag a întrebat:

Cum vedeti voi o vacanta perfecta?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Alaturi de toti prietenii, sa tina vacanta macar 2 saptamani, sa mergem undeva departe.Pe o plaja sau la munte.love struckAer curat, liniste...big grin

| SweetCandy a răspuns:

La munte intr-o cabana frumoasa, multa zapada, un ceai cald si iubitul meu...happy

| inna a răspuns:

Cu persoana iubita... oriunde.

lolita
| lolita a răspuns:

Pentru mine nu exista vacanta perfecta. de fiecare data cand plec mi se intampla cate ceva, o data am pierdut cheile de la masine, altat data am plecat imbraata de toamna si am intalnit zapada, si nu imi mai aduc aminte acum, asta s-a intamplat anul asta. laughing

| Leea1234 a răspuns:

Pe o insula foarte putin populata, cu stictul necesar la mine, familia desigur...si plaja -baie baie-plaja!
relaxare ...internet...muzica...dansuri...dar vacanta sa nu fie mai mare de 2 saptamani (ca ma plictisesc)!

| JackieSue a răspuns:

Relaxare... fara griji... apoi distractie maxima... apoi somn... apoi apa (mare/piscina) alaturi de prietenii mei.

| sorin a răspuns:

Alaturi de persoana iubita undeva pe o insula, si sa mearga totul binehappy

| cristi27 a răspuns:

Sa fiu doar eu cu prietena mea intr-un loc departe de lume, fara telefoane mobile, fara televizor, doar noi 2 si atat

Răspuns utilizator avertizat
| valy07kdpv a răspuns:

Sa fie f scurta cca 5 zile max
alaturi de o persoana sau alaturi de cei cu care te antelegi f byne
undeva unde nu ay tymp sa trandavesty
altfel te vey plictisi