| RoooneyThePuf a întrebat:

Cum ar arata pentru voi vacanta perfecta? cu cine si unde?happy

Răspuns Câştigător
| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Vacanta perfecta ar fi pe o insula pustie, numai a ta, alaturi de cel drag(iubit).
Sa nu ploua nici o data si sa ai Calculatorul cu internetul, desigur!happy
Ce frumos ar fi...

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu persoana iubita undeva prin Paris, Venetia sau Roma. Sa nu am grija banilor incat sa putem vizita orice, sa ne bucuram de viata la maxim.

| viatadecacatt a răspuns:

O vacanta perfecta pentru mine ar fi undeva in alta tara la mare de exemplu in Grecia cu persoana iubitaday dreaming

| LuS[z] a răspuns:

Soare ...Nisip ...Mare sau ocean Si bineinteles El cu privirea lui.big grin

| IlegalSmile a răspuns:

In turcia si chiar merg pai ar fi frumos cu parintii dar nu mg cu ei sad mg c sc happy

| JustMe a răspuns:

Vacanta perfecta pentru mine ar incepe cu vreo 2 saptamani petrecute in Hawaii alaturi de cei mai buni prieteni(avand in vedere ca sunt single).
Apoi 2 saptamani prin New York la cumparaturi si prin cluburi, apoi in Washington, urmate de 2 saptamani la L. A, apoi in Vegas, Chicagolaughing

| Sἶrenἶa a răspuns:

Wow. day dreaming. o perfecTa vacanta ptu mine. ar fi daca as sta.mereu cu prietena mea cea mai buna. undeva unde am de toate.laughing) si piscinaaaaa =p~ si sa fie inghetzata de toate aromele;; si sa fie mai multi cunoscuti.cu care sa stam love struckx etc etc

| rockaholic a răspuns:

Ooh...
Vacanţa mea perfectă: Toată vara pe o insulă tropicală pustie alături de persoana iubită dar pentru mine nu încă.
Cu prietenii dacă se poate chiar şi cu familia.

| Mara_4803 a răspuns:

La Baile Felix, cu prietenihappy

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Vacanta ferfectalove struckcrek mai mult unii dintre noi viseaza la astalove struckcrek cel mai frumos ar fi oriunde in afara de acasa impreuna cu iubitul sau daca nu cu prietenii si familia. undeva unde sa va puteti distra si desigur sa aveti de toatelove struckce fain suna. day dreamingnu neapratat in stainatate[cu toate ca este ff frumos] si in tara la noi sunt multe atracrtii turistice unice. sper ca team aajutat cu cevahee heepa pawave

| Lavu a răspuns:

Pe insula corfu cu 3 prieteni...sa nu ducem lipsa banilor sa nu ducem grija de nimic, doar sa ne simtim bine

sau

la cabana tot cu cei 3 prieteni[pe care il iubesc:X] pentru o luna...ar fi super...casuta de nebunii

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Ar fi perfecta daca as sta cu prietenii mei si prietenul.Am merge intr'o tabara sau la mare undevabig grin Sa ne distram... Poate acolo unde ne duce bugetul.Sa ne distramlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu undeva intr_un loc pustiu cu justin bieber si sa ne saritam in fiecare minut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o insula pustie cu prietena mea. big grin

| nevermind_6208 a răspuns:

In amsterdam la white senzation party! Cu cativa prieteni cu care iti place sa iesi, eventual prietena da e discutabila chestia, si ii dam inainte pana de dimineata! happy

| sergiulik a răspuns:

Prin caraibe...cu iubit@