| Katherine † Pierce a întrebat:

Hello!happy Vroiam sa va intreb si eu >:" doar o parere: Pe unde ati fost pana acum.plaje. Unde v-a placut mai mult? Adica caut si eu un loc de vacanta dar care sa aiba plaje mai exotice si am vrut doar o >parere.:". Mersi mult :* [ dau fundita :d ]

11 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Am fost in Republica Dominicana si au plaje foarte frumoase, si un concediu de 2 saptamani nu costa mai mult ca in Spania, spre exemplu.

| Alina_9015 a răspuns:

Grecia.
Plaja Erimoupolis din Creta sau Siros. Absolut superbe. happy
Sau Palma de Mallorca, Spania
Take care.

| bubblesx a răspuns:

Marea Neagra, Neptun:-D!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

In Grecia este extraordinar!
Daca te duci nu vei regreta deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulgaria:Sf.Constantin si Elena. E suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!

| cmm a răspuns:

La Malaga, in Spania, e foarte frumos si chiar nu e prea mult daca iti faci singur rezervarile pe net, mergi cu blu air-ul are cusa directa, gasesti un hotel chiar in Malaga, pe booking.com, la 2 stele e bine, sigur prinzi si o corida. Merită!

| dya22100 a răspuns:

Am fost la marea neagra niste plaje frumoase
curatate si toate cele happy cred ca merg si anul asta

| Cryssbest a răspuns:

Grecia obligatoriu! Plaja din Zakynthos - cu adevarat exotica! Apa este fascinant de albastra, iti vine sa sari din vaporas sa innoti printre testoasele care ies la suprafata apei special pentru a fi admirate de turisti... Nu uita sa le aplauzi, sunt obisnuite cu asta si nu se sperie!happy
Paralia Katerini ("paralia" = "plaja" in limba greaca) este de asemenea foarte frumoasa si zau ca iti vine sa innoti o zi intreaga in marea aceea calda asemeni unei ciorbe de peste, inmiresmata ca un parfum discret si creandu-ti senzatia ca innoti in piscina ta. Vezi daca te poti caza la vila "Europa", are piscina pe acoperis. Corfu e o insula plina de viata si de... suveniruri.
Daca poti ajunge sa te cazezi intr-un hotel de 4 stele in Kilini (Grecia) va fi o experienta de neuitat. Gradini fascinante, camere de lux, plus piscina langa plaja (vreo 50 metri).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta Coasta de Azur sau in Caraibe, in Grecia la fel sunt plaje frumusele, dar, cum am spus, Coasta de Azur e minunata, apa curata, eu cand am fost acolo m-a uimit cu peisajul de vis care iti este oferit.winking happy happy happy happy fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos in Grecia(am fost in Santorini, si daca vrei sa pleci acolo te sfatui sa mergi, ca si mine, in septembrie, ca vara e prea cald.Am fost si pe insula Maga (din Maldive) in ianuarie 2006 si e extraordinar, doar ca cam scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe valea hartibaciului in sibiu. e un loc super exotic. e plin de lume toata vara, de preferat sa vi singur sunt multe gagici care gac toplesswinking te asteptam aici