| ºPishcotº a întrebat:

Hello guyshappy. Vroiam sa va intreb, ce parere aveti despre piercing-ul >industrial?:...In cat timp se vindeca...:-s.si.:-s.e durerosbig grin( pentru cei care au)? Funditaaaa!:X

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

O prietena si-a dat. Si mi-a zis ca a durut ca dracu. laughing Si se tot infecta asa ca a renuntat la el... Eu nu mi-as da...

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De ce vrei sa-ti faci asta? Nu stii ca este ca si o forma de marcare, ce vrei tu, apartii vreunei bande? Tatuajele si alte chestii din astea au aparut asa, apoi s-au raspandit, pentru ca lumii i se pare "tare" sa aiba asa ceva. Eu ma gandesc ca mai bine m-ar marca Dumnezeu, nu o banda.
Domnul fie cu tine.

| BlackMan a răspuns:

Deci am av pierce in buza. si mi-am dat singura. mi-a ramas semn da intr-un an s-a dus. branula de la farmacie gri si pierce atat iti trebuie daca vreilaughing pe mine nu m-a durut deloc sincer. mi-a curs sange pentru ca mi-am luat branula gresita verdeangry si mi-am dat cu cercelulaughing ar fi trebuie sa doara mai tare da na durut decat ca o intepatura. oricum daca vrei sa iti faci ai grija cu sterilizarea ca poate faci infectie. eu am avut. mi-a trecut nu-l mai ambig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu industrial
m a durut cateva secunde de m am **** pe mine...imi curge sange zilnic si curat sangele ala intarit.si fata cu piercingul in buza. pierceul in buza nu doare de la o scara de la 1 la 10 ala in buza daca jos aveai doare ceva gen 2.industrialu 7

| Alecsx4u a răspuns:

Am eu... m-a durut vreo 3 zile la rand da dupa aia m-am obisnuit cu el...ar trebui sa-ti dai si o sa ai o senzatie tare big grin