| Eu12345961 a întrebat:

Salut prieteni TPU. Vroiam sa va intreb de curiozitate, ce parere aveti despre aceasta vacanta? Cum ati petrecut-o? Ati dori sa mai dureze?

2 răspunsuri:
| IceWhisper a răspuns:

Vacanta asta a fost una dintre cele mai super...traita pe principiul "vara nu dorm".M-am distrat, am ras, am plans...am facut de toate si nas vrea sa se termine, mai ales pentru ca temele mele de vacanta debea au fost incepute.big grin

| Numero1 a răspuns:

Eu as dori sa nu se mai termine. Vara borba aia "Eu nu dorm" ci ma distrez de minune cu prietenii si familia. Putin cam nasoala partea cu caldura dar in rest totul este awesome! Asa ca in seara asta "nimeni nu doarmeee "!
P.S. Bumti bumti bumti