| LegendaryXxX a întrebat:

Hey! As vrea mai multe despre Kötschach-Mauthen, Austria...adica locuri pe care le-as putea vizita, unde as putea gasi diferite magazine sau chiar mallul(daca este) si chesti de genul acesta...va rog, am nevoie urgent ca cineva sa imi spuna

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Informatiile astea le gasesti foarte usor cu google maps

| mihai69 a răspuns:

Aquarena Kötschach-Mauthen ar fi primul loc unde aș merge!
Mall într-un orășel de munte austriac? Glumești, nu? Magazine sunt destule.
Vezi:
www.koetschach-mauthen.gv.at/aquarena/
www.koemau.com/show_content.php?sid=126
en.wikipedia.org/wiki/Kötschach-Mauthen

| LegendaryXxX explică (pentru mihai69):

Ma refeream unde as putea gasi aceste lucruri intr-un oras..nicidecum in satul propriu-zis...cel mai apropiat loc de unde as putea dispune de aceste lucruri

| mihai69 a răspuns:

Ai la Villach, cam la o oră de mers cu mașina (76 km).
http://goo.gl/lGsqWC