| myiau a întrebat:

Hey buna. care e pasionat de munte? haide.ti in vara sa ne strangem sa facem o plimbare prin muntii fagarasului. cabanele sunt superbe. iar pentru cei ce nu au experienta facem trasee mai usoare. ce ziceti? eu fac rost de un ghid. cine e intresat sa lase mesaj

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| myiau explică (pentru ddooddoo30):

18. nu eu sunt ghidulhappy ci alta persoana. crede.ma am facut trasee si iarna care in mod normal sunt interzise. nu vreau sa fie lauda sau ceva de genu dar ar trebui promovata natura si mai ales zona montana, tinerii nu prea mai stiu ce inseamna acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru myiau):

Apreciez initiativa ta. Din pacate, eu nu pot merge. Dar sint de acord cu ce vrei sa faci. Succes!

| Reek54 a răspuns:

Eu sunt pasionat de expeditii, ador natura.

| myiau explică (pentru Reek54):

Uite id meu. isdead. love. iar cand va veni vreme frumoasa. o sa putem organiza diferite iesiri