| TuguiMihai1 a întrebat:

Ofer un ghid afaceri pe internet gratuit.
Cine este intresat sa imi trimita un mesaj privat
. Daca aveti intrebari le postati aici.
Daca nu descarci acest ghid risti sa ramai sarac toata viata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detaliaza sunt curios

| TuguiMihai1 explică (pentru anonim_4396):

Sunama intre 17 si 19 la 0784656586 sau aduga-ma ca prieten pe facebook si vb acolo ( ai linkul profilului meu facebook ) in profilul meu TPU.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uimestene "bogatule" happy sunt curios, eu pun pariu ca vrei tu o suma "mica" si imi dai niste indicatii si eu ramane sa ma descurc singur rolling on the floor

| TuguiMihai1 explică (pentru anonim_4396):

Nu iti arat pasi si te asist pe email si la telefon

| TuguiMihai1 explică (pentru anonim_4396):

Am specificat ca e gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am un interes pentru ghidul tau, unul mare, conditia este sa fie din hartie igienica.

| TuguiMihai1 explică (pentru anonim_4396):

Nu raspund la provocari... ni nici nu ma enervez la ironii fara sens.