| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Hey! Busteni,Sinaia sau bran pentru o vacanta de o saptamana? Care statiune e mai frumoasa, mai tinereasca sa am ce vedea happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea conteaza pe care le alegi, daca vrei sa vezi lucruri oricum trebuie sa te misti prin imprejurimi. nu ai ce face o saptamana intreaga doar intro statiune

| zdrangoi a răspuns:

In Sinaia poti vedea Pelesul.
La Busteni poti urca cu telecabina la Babele si de acolo la Pestera, unde poti vizita Pestera Ialomicioarei si Manastirea Pestera.
La Bran ai de vizitat Castelul Bran.
Cat de spre care este mai tinereasca?
Predeal!

| Anduttziik a răspuns:

Eu spun să mergi la Bran, acolo poţi vizita castelul Bran ♥!winking.

| vinusipaharu a răspuns:

Sinaia, ai multe pub-uri.