| DidudicaDi a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 20.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| Stefy_4126 a răspuns:

Bucuresti!

150 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Brasov

| NoMusicNoLife a răspuns:

De ce te-ai luat dupa BlackRose? Si ea a scris fix aceeasi intrebare. adica tu ai scris la fel ca ea. uite intrebarea ei:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15. 01. 2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Tu ai schimbat doar data.

Ar trebui ca acest site sa fie pentru a me ajuta unii pe altii nu pentru a ne copia reciproc.

| TeooTeo a răspuns:

Constanta love struck

| YLLL a răspuns:

Satu Mare

| laurentiu a răspuns:

Bucuresti!

| Irinna a răspuns:

Hunedoara!

| Codruta a răspuns:

Oradeawinking

PS : a mai fost pusă odată întrebarea

| Cereala a răspuns:

Galati tongue.

| Prajitură a răspuns:

Resita. Oras apropiat Timisoara, deci ia-o cum vrei.

| princess a răspuns:

Curtea de arges (momentan Spania)

| Maria002 a răspuns:

Timisoara

| MariaO a răspuns:

Buna!
Bucurestihappy

| TJohannaB a răspuns:

Tecuci jud. Galati

| lindemona a răspuns:

Timisoara

| dalea a răspuns:

Dorohoi, jud. Botosani.

| Yumitsu a răspuns:

Chisinau)))

| Deni7 a răspuns:

Brasov

| denyiuly a răspuns:

Craiova!happy

| InLove a răspuns:

Cluj

| spike625 a răspuns:

Suceavabig grin

| deniisa a răspuns:

Eu locuiesc in Oradea.

| g3orgiana16 a răspuns:

Ploiesti

| Andreea14Bianca a răspuns:

Cluj
Si daca ai idei iale pe ale tale pentru ca asta sigur ai copiato

| Stefania3001 a răspuns:

Buzaulove struck

| AAAdelin a răspuns:

Pitesti

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Brasov?

| DidudicaDi explică:

Da Noame sau cum o fii asa facem... dar ma rog nu am vb cu aia. Asa dar s-ar putea bucurestiu sa castige dar daca mai puneti raspunsuri astept ca mai e timp 14 zile. Hiadeti Oameni buni timpul se scurge nu ramane pe loc!

| DidudicaDi explică:

Bun schimbam data. Este pana pe 8(azi) Siorasul TPU Este Bucuresti! Felicitari tuturoc competitorilor

| DidudicaDi explică:

Nici n u mai e desteptilor

| BipBip a răspuns:

Pitesti