| tenshi261 a întrebat:

Hey..In vara asta vreau sa merg cu familia intr-o excursie; ce locuri mi-ati recomanda? (dar sa fie si liniste ca mai mult pentru asta mergemlaughing) Am fost la Sovata anul trecut dar nu prea am avut ce vizitahee hee
funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

La Bran in statiune e locatia excelenta, parerea mea. Eu cel putin acolo ma duc in fiecare vara si daca ma duc singur. Pe langa ca e foarte linistit ai o gramada de chestii de vizitat (Castelul Bran, Cetatea Rasnov, ceva muzeu al satului, casa aia de groaza, zona montana si satele din apropiere). Eu spun ca se merita. De fiecare data ma intorc relaxat de acolo.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Hunedoara Castelul corvinilor!

| Alucard95 a răspuns:

Castelul Bran,Baile Herculane, Baile Felix, Cheile Bicazului, Lacul Rosu, Lacul Sf.Ana,Valea Prahovei