| Sorana298 a întrebat:

daca parintii iubitului meu vor sa mergem intr-o mini excursie si eu nu vreau sa merg sub nici o forma, deoarece in trecut nu ne-am prea inteles si eu nu prea ii pllac. ce scuza ar trebui sa folosesc? happy multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| FetitzaDulcetzica a răspuns:

Ca nu-ti plac excursiile

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu trebuie o scuza ci sa le spui in fata ca nu mergi, in definitiv nu esti obligata. Si mai cred ca trebuie sa te desparti de acest asa zis iubit. Dupa cum vorbesti de el nu vad ce haz mai are relatia asta. Ii faci rau iluzionandu-l si iti faci rau mai ales tie.