| sunshinecrisu a întrebat:

am nevoie de recomandari referitor de zone in care as putea merge cu cortul. ideal ar fi sa nu fie camping amenajat (mai departe de civilizatie), sa fie langa o apa (lac/rau) si relativ aproape de Bucuresti (ex.:valea prahovei). merci frumos! happy

Răspuns Câştigător
| dn1a a răspuns:

Buna,incearca valea trleajanului este minunata http://distante-rutiere.turism-zone.ro/......43779.html

2 răspunsuri:
| BlackAngel94 a răspuns:

Buna! Am fost acum cateva zile in zona Campulung Muscel. Mi s-a parut foarte frumos si linistit toate poienile erau aproape de apa. Doar ca trebuie sa treci de Cabana Voina, deoarece pana acolo toate poienile sunt ingradite. La multe dintre ele sunt amenajate cosuri de gunoi, iar terenul este drept, perfect pentru amenajarea cortului.
Sper ca te-am ajutat!

| Alina_7376 a răspuns:

De ce nu incerci si in Delta? poti campa pe malul Dunarii sau undeva in balta, este foarte frumos si daca vrei liniste aici este locul ideal.