| Raluxxy a întrebat:

Peste cateva zile voi avea banchetul de sfarsit de clasa a 4 a. Vom merge in excursie in Valea Prahovei si a doua zi seara vom face banchetul.Nu stiu in ce sa ma imbrac...imi trebuie ceva lejer dar si frumos.

Răspuns Câştigător
| Cineva231 a răspuns:

Doamne copil esti de abia a 4-a.nici fetele de a 8-a sau a 12-a nu fac atat caz cat faci tu.fii tu insati.esti mica esti pura nu trebuie sa te impopotonezi.fii cat mai naturala si iti spun ca vei fii cea mai apreciata. uite ia-ti o rochita in genul asta https://www.miniprix.ro/produs/93760/rochie-adolescenti/ de exemplu, ceva de varsta ta.mai pui si niste sandalute si iti spun eu ca o sa fii supercool.si nu te machia.o sa ai destul timp sa te machezi cand vei fii mare:)