| bianca112 a întrebat:

Aş avea nevoie de o părere vă rog big grin Ce credeţi despre hotelul Siret, Mamaia? Aş dori păreri de la cei care au fost acolo sau care au auzit din surse cât de cât sigure; d.Şi încă o întrebare : acel Corp A de 3* are vedere spre mare? Mulţumesc xD

2 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Un unchi de-al meu a fost acolo. A spus ca a fost foarte frumos.

| Oviiyy a răspuns:

Sunt din constanta si acolo mi-am facut nunta.Parerea mea este ca nu se merita, mai bine alegi cazare la o casa sau pensiune sunt destule si daca ai masina sa to poti pimba peste tot, nu sa stai sa vii sa mananci ce iti dau aia, alegi tu de unde sa mananci. T e poti duce in Bulgaria este aproape, o zi este de ajuns, te duci in statiuni fara grija ca trebuie sa vii sa mananci, in concluzie esti libera sa te duci unde vrei.