| Papusa775 a întrebat:

Ați mai călătorit cu lufthansa? Eu urmează sa merg in Franța cu aceasta firma in 14 martie si nu stiu cum e, nu am auzit prea multe despre ea

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Lufthansa este cea mai mare companie aviatica din Germania si din Europa si una dintre cele mai mari din lume.

| minrest a răspuns:

Lufthansa e cea mai prestigioasa companie de transport aerian din lume. E compania germana de transport aerian.

| mihai69 a răspuns:

Am zburat cu ei de câteva ori - sunt super OK. E o companie de linie dintre cele mai bune din Europa (și din lume).
Avioane moderne, spațioase, personal serios și amabil, gustări bune... Servicii de nota 10.