| AnotherSmile a întrebat:

Help! Puteti sa-mi spuneti cateva firme de turism din Bucuresti sau din toata tara? cat mi repede va rooghappyhappy

3 răspunsuri:
| daniellla a răspuns:

AAtravel,eurolines,euria,aerotravel,iturism.Nu mai stiu. Sper ca ti-au folosit.

| CuTeGiRlDya a răspuns:

Ada international
adriana
emol travel
businessjet
eurolines
eurotravel
btt
dream journey
etgroupe
AAtravel
mirific
sirius travel
amirante travel
berenz travel
bilux touristik
brisk
continental astoria

| andreaflorea a răspuns:

Depinde unde doresti sa mergi. Pentru turism intern sunt foarte buni EXIMTUR, EST TURISM din Bucuresti, pentru extern, de easemenea depinde de destinatie. Daca vrei GRECIA sunt buni MAREEA, daca vrei TURCIA oricare din cele de mai sus, daca vrei BULGARIA - PARADIS TOUR sau LAGUNA TOUR.