| AV1 a întrebat:

O familie de 4 persoane,daca pleaca la Thassos e posibil sa gasim apartamente in chirie pe loc? Cine a fost spuneti va rog ce parerea aveti despre cazarea de acolo, daca e mai bine sa prenotezi sau gasesti si pe loc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista zeci de site uri de rezervari, zeci de agentii de turism, chiar e simplu in ziua de azi sa faci o rezervare si mi se pare o prostie imensa sa pleci in alta tara fara sa stii daca ai unde dormi la noapte.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu pleci intr-o tara straina fara a stii unde te cazezi, ce mananci, ce vizitezi, etc...
Ideal ar fi ca parintii tai sa mearga la mai multe agentii de turism pentru a gasi oferta cea mai avanajoasa.Sunt agentii care ofera reduceri la famiile cu copii.

| epurasu a răspuns:

Eu am fost in Thassos in Scala Sotiros cazare excelenta, dar e mai bine sa faceti rezervare eu am mers prin agentia Cristian tur am prins oferta transport autocar dus-intors, cazare 7 nopti in vila de 3 *** cu 66 euro!-in camera este totul pentru. a-ti pregati mancare resou, vesela...