| sbafbsvlisach a întrebat:

Hey,TPU!:* Vreau sa merg la vara intr-o tabara! Sa fie fain sa vad chestii noi sa fie si multe activitati, sporturi extreme si chestiilaughing Da sa fie preturi accesibile ma refer ca n-am de gand sa dau o gramada de bani pe o saptamana.Si in alta tara ar fi dragutlaughingFUnda:*:*(scuze de categorie)

2 răspunsuri:
| Andrei4003 a răspuns:

Tabara ARTED e o tabara super am fost cu un coleg anul trecut la durau si a fost super fain.

| yellowalien a răspuns:

Bucovina - tabără de aventură - 200 E o săptămână. Inclus rafting, tiroliană, călărit, căţărat pe stânci, jocuri de socializare, drumeţii prin munţi, mâncare bună, cazare la pensiune de 3 stele, 2 în cameră. Activităţile sunt foarte faine şi diverse, dar preţul e un pic cam mare totuşi. Nu ai zis cam în ce sumă ai dori să te încadrezi.