| Hamsterul2003 a întrebat:

As vrea si eu niste recomandari pentru o tabara de vara. Vreau sa merg cu niste prieteni, avem 15 si 16 ani, cazarea sa fie buna si instructorii cat de cat permisivi. De preferat sa se organizeze in tara. Multumesc!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încearcă la Cercetașii României.

| MariaLuiza24 a răspuns:

Https://smartupdiscovery.ro/ este una din cele mai complete si complexe tabere pentru adolescenti de pe piata. happy O sa fie mega fun, eu sunt unul dintre "instructori", dar fiind de varsta voastra, ne intelegem, zic. Suntem majoritatea prieteni acolo. Eu zic sa veniti, ne-ar placea mult sa ne cunoastem!?