Întrebare recomandată | Classy a întrebat:

Hey! Vreau sa intreb pentru cei care au fost la Aqualand la Deva, am primit un bilet in care ni se arata toate ofertele, si scria acolo parca sauna umeda si uscata&camera de relaxare.Si intrebarea mea e urmatoarea: Acelea sunt incluse in pretul biletului pe care il platesti ca sa intri acolo? Sau le platesti separat? thinking Funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| Alexander121 a răspuns:

Pai 3 ore la aqua este 40 de lei.doar la bazine,+sauna si alte cele pl; atesti separat dar nu imi amintesc sigur cat ca am vreun an de cand nu am mai fost
MULTA BAFTA
SUS DEVA: