| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Cine a fost la cinema 3D? A`ti platit ochelarii in acelasi pret cu biletul?
Ca vreau sa merg si eu la cinema 3D in Deva si pretul biletului e de 15 lei...si nu stiu daca acolo sunt inclusi si ochelariihappy...lamuriti`ma si pe minehappy

Răspuns Câştigător
| muteanupaulcostin a răspuns:

Pai... Ocelarii sunt inclusi in pret. Nu trebuie sa platesti alti bani.La terminarea vizionarii filmului, ochelari se returneaza.Ai inteles? Sper ca ti-am fost de ajutor. Bye.

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ochelarii sunt inclusi, ca dupa film ii dai inapoi.

| armand3004 a răspuns:

In preț nu sunt inclusi ochelarii, pentru ca ochelarii ii lasi la cinema după terminarea filmlui.

| rzrs a răspuns:

Imi puteti spune si mie unde mai exact e cinematograful 3D...si un program daca se poate, Multumesc