| Jackies a întrebat:

Hey. Vreau sa plec definitiv in UK si nu am posibilitatea sa-mi fac pasaport. Se poate pleca doar cu CI? Nu vreau raspunsuri bazate pe presupuneri.

Răspuns Câştigător
| RaduRaducu1996 a răspuns:

Da se poate pleca din tara si fara pasaport.Iar in UK poti intra fara pasaport doar cu buletinul. Suntem in Schengen.

3 răspunsuri:
| Brigyte a răspuns:

Nu poti..iti trebuie pasaport ca sa poti parasi tara happy

| darrio2007 a răspuns:

Posibilitati exista.Doar in anumite cazuri speciale, pe care nu le spun, nu se poate face un pasaport.Te incadrezi in acele cazuri? Nu poti pleca fara pasaport.

| Jackies explică (pentru RaduRaducu1996):

Multumesc frumos happy