Întrebare recomandată | cl a întrebat:

Hotel ieftin si bun in Amsterdam. de la 3 stele in sus.
Stie cineva?

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Cred ca asta te va ajuta
http://www.booking.com/city/nl/amsterdam.ro.html?aid=319856; label=amsterdam-K7l8oxXoPXTXJso5NVVD4wS2687508053:pl:ta:p1750:p2260.000:ac:ap1t1:neg; ws=&gclid=CPeIkJPekLgCFQPA3godUicAPw

| michelia a răspuns:

Intra pe www.booking.com si fa acolo simularile. Preturile variaza mult in functie de perioada.
Vezi ca pot fi unele de 2 stele sau chiar neclasificate cu rating si conditii peste cele de 3 stele. Uita-te mereu la rating si la comentarii dupa ce iti faci lista scurta. Oricum, prea ieftin nu gasesti; e un oras destul de scump la cazare.

| petrutsoso a răspuns:

Cere o oferta la agentia www.o9vacanta.ro.Au preturi mai bune decat cei de pe booking.