| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajungi ieftin in amsterdam

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cu autocarul.

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Www.windjet.ro unele bilete incep de la 30 de euro(cu tot cu taxe incluse)

| kh1ss a răspuns:

Pe jos happy

| bozo a răspuns:

Autostopul din Ungaria. Ajungi in 3-4 zile. In Romania nu te ia nimeni. Deh, tara cu oameni prietenosi...

carla
| carla a răspuns:

Cu bicicleta... pe jos...sau iti cumpara iubita(ul) biletul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Transavia.com,au bilete foarte ieftine, dar nu stiu daca are curse si in spre romania si apoi depinde si de ce inseamna ieftin pentru tine, daca te duci cu trenul... oboseala te costa, cauta mai multi prieteni si va duceti cu masina, mai ales ca ar fi pacat sa stai numai in amsterdam, in 2 zile te-ai plictisi(deventer, groningen, haya, giethoorn care e splendid, nu recomand rotterdam pentru excursii, sunt locuri mult mai frumoase)