| sopranaCadaverica a întrebat:

Hoteluri/penisuni ieftine-ieftine fix in orasul Constanta? Maxim 150 lei/noapte. Preferabil sa raspunda oamenii din acel oras.
Am cautat pe net si vad rezultate amestecate, din alte statiuni.
Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking.com
turist.info
turistinfo.ro

ai suficiente informatii concrete pe net. trebuie doar sa le cauti

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Am gasit in constanta la un pret mai mic de 150 lei, adica 145 lei(pe zi). E un hotel de 3 stele(foarte dragut). Camere sunt spatioase, paturi comode, curatenie in camera si foarte multi clienti multumiti. Au TV, wifi; bucatarie, baie, aer conditionat, parcare gratuita etc. Tin sa mentionez ca e foarte aglomerat. Recenziile sunt de aproape 4 stele(3, 8 stele sunt de fapt) il recomand si sunt foarte multumita deoarece m-am cazat si eu intr-o zi acolo si chiar m-a impresionat pentru un hotel de 3 stele. Sper ca te-am ajutat! Byee=)