| Gufiii a întrebat:

Funda.care sunt cele mai ieftine hoteluri din constanta?

9 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

De ce? Vrei sa cumperi vreunul? laughing

| nykymyky a răspuns:

Niciunu''

| Anonima568 a răspuns:

@Kiddu... : Nu exista hotelurile asteawinking daca nu stii, nu mai indu fata in eroare happy

| mytzzy_8364 a răspuns:

Nord si Constinestihappy

| Kiddu97 a răspuns:

Buna! Hotelul Elton:Localizare:Se gaseste in imediata vecinatate a centrului orasului, la cateva sute de metri de Marea Neagra.

Descriere:Hotel modern, recent construit (in anul 2006), va ofera 24 camere duble, 3 apartamente, 3 camere matrimoniale. Dotarile sunt de ultima generatie, astfel: mobilier deosebit, telefon. Pret pe noapte:Tarif de la 120 RON/noapte.