| AdmC a întrebat:

Imi poate recomanda cineva zone de camping in zona orașului Brasov? Vreau sa zic inclusiv localitățile de langa. Predeal, Bran, Zarnesti etc. Ma intereseaza o zonă de camping undeva mai aproape de munte daca nu chiar pe munte. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

La Zărnești. Și ca să fie treaba treabă, așează-te la răscrucea unei poteci naturale cu multe urme de urs happy

| GouDidodino a răspuns:

După Timisul de Sus pe dreapta pe sensul Bușteni- Brasov, într-o vale, se intra pe un profet cam prapadit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Valea cerbului