| George20123 a întrebat:

vreau sa merg de paste in vacanta undeva la munte dar nu in Brasov sau zone de genu, vreau undeva la tara, ma gandeam sa merg in maramures deoarece vreau sa merg intr-un loc linistit, unde sa pot sa stau pe deal, sa ma uit la munte si sa admir peisajul! Imi puteti recomanda o zona? Preferabil sa ajung acolo cu trenul, mi-ar placea sa imi recomandati si un loc in care sa ma cazez.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as recomanda apusenii, mai exact Arieseni... insa nu cred ca e prea comod sa ajungi cu trenul acolo