| VasileVasile2345 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca este Metro, in Pascani? Si adresa.
Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| VasileVasile2345 explică:

Nu cred

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu este intr un oras asa mic, de altfel era si greu sa cauti pe site la ei

http://www.metro.ro/public/home/Magazinele+noastre

| VasileVasile2345 explică (pentru suntserios):

Nu-mi raspunzi mie asa la intrebare, raspunzi civilizat

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru VasileVasile2345):

Hai ca m ai facut sa rad... esti amuzant

| VasileVasile2345 explică (pentru suntserios):

Taci din gura mucosule, e intrebarae mea imi raspunzi cum vreau

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru VasileVasile2345):

Sa traiesti bo$$. La intrebarea ta raspund cu respect cum vrea bo$$. Raportez bo$$ ca in Pascani nu exista niciun magazin Metro bo$$.
De asemenea raportez bo$$ ca esti incapabil sa te uiti pe site ul lor sa cauti un magazin, bo$$.

Mai raportez ca mi am suflat mucii inainte sa iti raspund bo$$.

Sa traiesti bo$$.