| stef_8947 a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea o informatie(nr.telefon,adresa email, etc) despre o fosta colega de liceu pe care as vrea sa o regasesc dupa multi ani de zile?
Stiu ca locuieste in Pascani, se numea pe vremuri Emilia(Mimi) Vlas si lucra la Statia de epurare a apei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e voie sa dati informatii personale pe internet. Puteti fi acuzat la un moment dat. Poti folosi google sau iei legatura cu o persoana din orasul respectiv
Respect, http://sp2.ro/019926