| AaaNNnnAaa a întrebat:

Imi poate spune cineva niste pareri despre Club Vila Bran? As vrea sa merg acolo si nu stiu cum e multumesc

2 răspunsuri:
| andra_8968 a răspuns:

Nu este cine stie ce.eu am fost si nu a fost cine stie ce.sad

| rockirm a răspuns:

Este destul de mare, posibilitati diversificate de agrement ( de la tras cu arcul atv karaoke concerte pana la clovni ) preturi nesimtit de mari o bere timisoreana 6. 5 lei, vinul tamaioasa romaneasca 35 lei la 0. 75. o masa suficienta pentru 2 persoana adulte si un copilas de 5 ani 70 ron