| andrulina a întrebat:

As vrea si eu sa merg la bran la tunel si nu stiu cum e adica am vazut ceva pe youtube da imi e cam frica. Ti se poate intampla ceva? Ce e ce mai inspaimantator?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistita.Pe mine singurul lucru care m-a speriat era inaltimea, pentru ca am rau de eahee hee. Chestiile cu vampiri sunt doar povesti. Bucura-te de frumusetea peisajului, este ceva unic si o sa regreti daca nu te duci.

| dyana_8491 a răspuns:

Buna!:* am fost si eu la bran in castelul groazei si nu mi s-a parut nimic asa spectaculosbig grin nu m-am speriat deloclaughing sunt doar niste efecte speciale care incearca sa te speriebig grin eu nu m-am speriat delocbig grin de intamplat ceva, in niciun caz nu poate sa ti se intample ceva! deci... te sfatuiesc sa intri!big grin

| cristina_5392 a răspuns:

Este foarte infricosator eu am fost cu niste colegi prima data cand am intrat imi era o frica de mai aveam putin si lesinamlaughing dar pe urma pe la jumatatea drumului din tunel mi-a trecut spaima pentru ca m-am gandit si stiu ca aceea este doar o iluzie de-a mea la gandul ca exista fantome dar eu mai merg din cand in cand la biserica si nu imi este frica

| frum a răspuns:

Salut. si eu am fost acolo cu colegii mei dar nu am intrat ca imi era frica. Aveam vreo 12 ani. Si cand au iesit ei mi-a parut rau. Cica nu e inspaimantator, e funny. Nu ti se intampla nimic. Doar ca e de groaza, trebuie sa fugi, cica e putin intuneric, iese un dracula din cosciug si incepe sa fuga dupa copii. PE o colega a luat-o in brate si a fugit cu ea pana la iesire. Daca te rogi, sa nu fi tu ghinionista sa te ia in bratelaughing, poti sa mergi. Eu nu am fost si am regretat.

| Jul. a răspuns:

Am fost eu duminica trecuta.
Am intrat cu inca 4 colegi. La inceput nu ne-a fost frica, ba chiar eram siguri ca nimic nu ne poate speria. Pana cand am vazut ca se misca ceva. Eu repetam in continuu : cine m-a pus sa intru aici? cine m-a pusa sa intru aici? laughing
Cei drept, m-am speriat rau cand am vazut ca venea o gorila dupa mine.
Nu vreau sa iti stric surpriza povestindu-ti ce se intampla acolo. Eu una zic ca merita sa intrii, chiar m-am distrat. Depinde si de cat esti de fricoasa.
Nu ti se poate intampla nimic, doar sa te sperii foarte tare.
Distractie placuta si, daca intrii, aminteste-ti ca persoanele respective nu sunt decat niste oameni normali, costumati, care incearca sa te sperie. happy