| sabinuk89 a întrebat:

Imi poate spune cineva, va rog, ce este de vizitat in Baia Mare + magazine in care merita intrat? ( cred ca o sa merg prin august acolo si as vrea sa stiu ). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

In baia mare nu sunt cine stie ce magazine de vizitat... daca ai merge la un targ din baia mare ai vedea lucruri interesanta. cel mai interesant lucru de pe acolo este targul...

| Bodo a răspuns:

Buna.
Ai putea vizita Centrul Vechi, Turnul Stefan, Casa Iancu de Hunedoara, Monumentul Eroilor Români din Al Doilea Război Mondial.
Cat despre magazine, daca mergi prin centru o sa gasesti ceva magazine: Kenvelo, Cozac, Mc Donald`s, Sisters...