| Iacob_Alessandra_1994 a întrebat:

Hei! Imi poate spune cineva daca merita sa merg la Iulius
Mall din Iasi? Dar ce magazine sunt acolo? Dau fundita

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se merita, in masura in care ai bani in buzunar si mijloc de transport!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de unde vii. Majoritatea magazinelor din Iulius s-au mutat in Pallas. In ambele cazuri, se vind mizerii la suprapret in 90% din magazinele de haine/accesorii. De mers, mergi ca la muzeu si eventual sa maninci ceva in Food Court. P.S. Stiu dintr-o sursa sigura ca in Iasi sunt niste ateliere clandestine unde se lucreaza noaptea la un singur lucru: etichetarea unor mizerii din Turcia cu etichete gen Zara. Si uite asa o bluza turceasca de 20 RON o iei din mall cu mare reducere de la 300 la 150 RON...

| Sergiu_Cosmin_1995 a răspuns:

Merită! O să ai parte de un număr vast de magazine, dar și de priveliști frumoase!

| DanielCluj a răspuns:

Cum adica daca merita?! Daca gasesti produsul(produsele)care te intereseaza sau daca sunt bune preturile?! In Cluj sunt doar doua mall-uri mari si late, Polus Mall si Iulius Mall.ambele au cam 50% magazine cu acelasi brand(de ex.Zara)dar 50%magazine cu branduri diferite.