| piticu a întrebat:

Imi trebuie pasaport pentru anglia? Va rog sa-mi raspunde-ti. Multumesc.

12 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Logic.

| Daria a răspuns:

Normal
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! nu iti trebuie pasaport pentru anglia, e in UE si poti circula doar cu buletinu

| Licurici_2296 a răspuns:

Anglia face si ea parte din Uniunea Europeana. Nu ai nevoie decat de buletin. Calatorie placuta!

| UNfriendLY a răspuns:

Daca ai buletin, nu

| suddent a răspuns:

Bineinteles.

| Victoria a răspuns:

Nu, pentru ca Anglia face parte din UE; iti trebuie doar buletinul si, daca esti minor, acordul ambilor parinti.

| adutza12 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani poti folosi buletinul, daca nu esti major iti trebuie pasaport

| piticu explică:

Vreau raspunsuri

| alex_9641 a răspuns:

Da iti trebuie
Depe 15 iunie intram in Serbia cu buletinu
SUCCES!