| canazar94 a întrebat:

Salut,pentru plecare in Anglia iti trebuie pasaport ceva? si cam cat m-ar ajunge biletul Romania Anglia?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu iti trebuie pasaport, daca ai carte de identitate si esti major.
Daca esti minor mai ai nevoie de declaratie notariala autentica a ambilor parinti si un insotitor major.
Pentru bilet vezi site-ul oficial al mijlocului de transport cu care vrei sa mergi.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai nevoie de pasaport. Depinde cu ce vrei sa mergi. Un bilet dus intors cu taromul ajunge la 400euro, cu wizz ul undeva la jumatate de pret