| CANDY_8725 a întrebat:

In august plec in vacanta, iar ca destinatie am ales Parisul. merita? Am auzit ca nu prea. As dori sa merg si in parcul de distractii Dysnepland. Merita? Funda

Răspuns Câştigător
| diclorofosfat a răspuns:

Eu zic ca merita, am fost acolo anul trecut si ma duc si anul asta, e foooarte frumos, chiar daca sunt cozi mari la turnul eiffel sau la alte locuri care ai vrea sa le vezi/ Sfatul meu: Cauta din timp pe net locurile unde vrei sa mergi, alege ceva unde nu merge toata lumea, ceva pe placul tau. De ex eu am mers la muzeul masoneriei, suuuper fain, si eram doar eu in muzeu big grin

4 răspunsuri:
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Eu spun ca merita
este un loc foarte frumos si romantic mai ales noaptea.love struck

| a1doru a răspuns:

Paris? nu merita! strazile sunt pline de gropi si de praf, sena e mai plina de alge decat litoralul romanesc, la turnul effel sunt mai multi rromi decat are vanghele in sectorul 5. rolling on the floor rolling on the floor

| Vladoiu a răspuns:

Am fost acolo acum o saptamana merita dar iti sugerez sa te duci si in walt disney studios in:rock'n' roller coaster avec aerosmith,crush's coaster,rc racer,liftul terorii,armageddon in disneyland:big thunder mountain,indiana jones, star tours, space mountain:mission 2 si trebuie sa mergi neaparat in castel sa intri pe fiecare usa pe care ai voie.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Merita merita...dar mai frumos e in America :X:X:X