| tuGatita a întrebat:

In cat timp se ajunge in Portugalia cu autocarul? Din Suceava mai exact. a plecat miercuri la amiaza si stiu doar ca a iesit din Romania pe la 1 noaptea.

Răspuns Câştigător
| Goje_Alexandru_1999 a răspuns:

2-3 zile.

2 răspunsuri:
| BeautifullGirll a răspuns:

Aproximativ 2 zilewinking

| tuGatita explică (pentru BeautifullGirll):

As vrea sa te mai intreb ceva in legatura cu roaming-ul, poate ma poti ajuta. De exemplu, el il avea activat. Eu ieri i-am trimis mesaje si le primea (era iesit din tara), insa am incercat azi sa ii dau bip (i-am pus eu un euro) si intra casuta. si nici mesaje nu primeste. Am incercat si la ceilalti cu care a plecat sa sun si tot asa intra casuta, dar poate ei nu au credit. Si daca ar fi sa merg la Orange ii pot activa eu roaming?