| misu a întrebat:

In cate tari este impartita lumea?

7 răspunsuri:
| Holyman a răspuns:

In toata lumea sunt 208 tari.Eu asa cred. Sper sa dai fundita!

| Radioactive a răspuns:

248 de tari.

| FoarteLetargic a răspuns:

funda?happy

| Ghost a răspuns:

Raspunuri diferite nici unu concret se vede ca suntem neam de oameni inapoiati

| daniel_8163 a răspuns:

Din cate stiu nu ai sa aflii niciodata,siasta din mai multe motive, unul dintre ele si cel mai important este ca sant multe care nu sant recunoscute, indiferent unde ai sa cauti nu ai sa gasesti decat raspunsuri aproximative.Si daca imi permiti am sa ii spun si ceva lui GHOST cel care a raspuns mai devreme si spune ca santem neam de oameni inapoiati...nu stiu draga ghost daca este asa dar daca nu ma insel faci parte si tu dinte noi, asta ca sa nu mai spun ca daca te consideri mai destept trebuia sa vii cu un raspuns nu cu o remarca. Sper ca am fost de folos.Multa bafta.

| Catalina3920 a răspuns:

Nu exista raspuns concret.Sunt peste 180 de tari...

| andreabecsek a răspuns:

La ora actuală în lume există 6 de tari.
Raspuns exact, de pe site-ul http://geography.about.com/cs/countries/a/numbercountries.htm
FUNDA?:D