| 211wasgnij a întrebat:

In ce loc nu ai trai nici pentru toti banii din lume?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Cu un venit peste limita decentei as trai cam in orice tara decenta insa,daca as avea toti banii din lume, as merge in tarile sarace unde acei oameni sunt bolnavi si infometati, loviti de soarta si as creea conditii de viata bune pentru toti de acolo si as elimina saracia de pe pamant chiar daca as sti ca as deveni mult mai saraca dupa acest gest...imi doresc mult sa ajuttongue

15 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

As traii oriunde pentru toti banii din lume deoarece ar insemna sa conduc lumea, deci as putea sa traiesc oriunde pe planeta cu banii aia.

| Ctiberiu a răspuns:

Singur in desertul Sahara.

| iKatherin a răspuns:

Unde nu mă simt eu bine, în largul meu, acolo sigur nu aş trăi!

| Freky a răspuns:

Afganistan tu?

| JustWannaDance a răspuns:

India si Turcia.

| antantonio88 a răspuns:

România! big grin

| Deea a răspuns:

Undeva unde e mizerie. Sa fie plin de goange pe jos si de paduchi, sa miroase a **** si a mucegai si sa vad panzele de paianjeni in colturi. As murii decat sa traiesc asa. Prefer sa raman fara bani dar sa traiesc intr-un loc curat.

| Minnie a răspuns:

Undeva unde as fi inconjurata de oameni a caror companie nu-mi face placere.

| Draagos a răspuns:

Ar fi multe, Haiti, Iran si Romania rolling on the floor)

| SongElena a răspuns:

Eu una in o alta tara eu as ramane in tara mea natala unde m-am nascut si unde am fost educata

| 211wasgnij explică:

Nu sunt mare fan al frigului, unde e in permanenta rece nu as putea trai.

| andrey910 a răspuns:

Multe locuri, ce rost are sa am toti banii din lume cand pe langa mine este numai saracie, pustiu, bastinasi etc...

| Fillaide a răspuns:

Nu mi-as dori sa traiesc in Turcia,Iran, Irak, Arabia Saudita...

| IoanaAndreea97 a răspuns:

Romanica.laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Unde e prea frig sau prea cald.Deci nu as trai in tari care sunt dincolo de cercul polar sau in tari care sunt intre cele doua subtropice.